EUPHORIA PALM BEACH RESORT –  1.sınıf Tatil Köyü
EUPHORIA PALM BEACH RESORT –  1.sınıf Tatil Köyü
turn the mouse wheel
right
left

MÜSAİTLİĞİ KONTROL EDİNİZ

SERVİSLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

Euphoria Palm Beach Resort, Antalya’nın gözde turizm merkezlerinden biri olan Manavgat Kızılağaç bölgesinde yer almakta olup 183.000 metrekarelik geniş bir alanı kaplamaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi otelin en çarpıcı unsuru ise bahçe içerisinde denize bakan büyüleyici ve muhteşem palmiye ağaçlarıdır. Tesis kendine ait özel plaj alanı, kaydıraklı açık yüzme havuzları, tenis kortları, Türk Hamamı ve 586 adet odasıyla misafirlerine geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Etkileyici manzara ve mimarisi ile konuklarını ağırlayan bu tesis “Ultra Her şey Dahil” konseptinde sınırsız hizmet ile 5 yıldız kalitesini birlikte yaşatmaktadır.

Euphoria Palm Beach Resort
VİDEOYU OYNAT
Thermal Background
Spa

Tedaviler arasında doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj teknikleri bulunur.

MİSAFİR PAYLAŞIMLARI

MİSAFİR PAYLAŞIMLARI

Follow Us
/euphoriahotels
DESTİNASYONLAR

DESTİNASYONLAR

Mavisi ve yeşiliyle gidenleri kucaklayan, ismini şehri ikiye bölen Manavgat Çayı'ndan alan Antalya'ya 80 km uzaklıktaki ilçe, Pamfilya bölgesinde yer alıyor. Antik dönemden sonra Anadolu'ya ilk gelen Türk boylarından biri olan Manavlu boyunun yaşadığı bölgede Selçuklular sonrasında Osmanlı Devleti hüküm sürmüş. Çok sayıda antik kenti, şelaleleri, sit alanları, 60 kmlik kıyı şeridi ve tatil köyleriyle gerçek bir turizm cenneti. 1914 yılında ilçe olan Manavgat'ın kuruluş tarihi olarak M.Ö. 6. yüzyıl verilebilir. Yılın 8 ayı turizmin devam ettiği bölge, ören yerleri, jeep safari, çarşı pazar dolaşma, rafting ve festivaller arasında hem deniz tatili, hem tarihi keşfetme, hem de doğa sporları yapma imkanı sunuyor. Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda rafting, Manavgat Çayı üzerinde sandal keyfi, baraj göllerinde balık avlamak, mesire yerlerinde piknik yapmak, şelalenin buz gibi sularında yüzmek, Titreyengöl sahilinde ata binmek, ören yerlerinde tarih koklamak, çok uygun fiyatlı turlarla çevre gezileri yapmak bölgede yapılabileceklerden sadece birkaç tanesi. Şelale ve antik kent figürlü hediyelikler turistler tarafından daha çok tercih edilse de, kuyumcu dükkanları, deri ve halı satılan dükkanlar, bölgede, pazartesi günleri kurulan ilçe pazarından, köylüler tarafından getirilen taze sebze ve meyveler, zeytinyağ ve zeytinler, ev yapımı tereyağ ve onlarca reçel çeşidi, pekmez, peynirler ve köy yumurtası alabilirsiniz. Köylüler tarafından yapılan el işleri, oyalar, örgüler, deri ürünleri, çantalar ve el yapımı takılar alabilirsiniz.

MANAVGAT

Manavgat

Mavisi ve yeşiliyle gidenleri kucaklayan, ismini şehri ikiye bölen Manavgat Çayı'ndan alan Antalya'ya 80 km uzaklıktaki ilçe, Pamfilya bölgesinde yer

SİDE

Side

Eski dilde nar anlamına gelen Side, isminde gizli olan doğal güzellikl

YAZ İÇİN SAHİL ALTERNATİFLERİ

YAZ İÇİN SAHİL ALTERNATİFLERİ

Kış aylarının rehavetinin ve yoğunluğunun üzerimizden atılması için ço

MANAVGAT ŞELALESİ

MANAVGAT ŞELALESİ

Adını ilçenin adından alan şelale ilçe merkeze 4 km, Antalya merkeze i

TATİLDE SAĞLIKLI BESLENME

TATİLDE SAĞLIKLI BESLENME

Sağlıklı beslenme, dört ana yiyecek grubundan çeşitlendirilen gıdalarl

Galeri

GENEL GÖRÜNÜM Gallery Photo
ODALAR Gallery Photo
YİYECEK & İÇECEK Gallery Photo
AKTİVİTELER Gallery Photo